Ecoprinten op Leer: Marjoleins Avontuur met Oezbekistan Zijden Kleurdeken.

Ecoprinten op leer met behulp van dunne stoffen

Marjolein koos voor haar Ecoprint op Leer een fijnmazige, Oezbekistan-zijden kleurdeken. Een bijzondere keus met een verbluffende uitwerking:

Een creatieve manier om te variëren met de intensiteit van het blauw op de achtergrond door te spelen met de plooien van de superdunne zijde. Juist het Ecoprinten op Leer is hiervoor een uitermate geschikte techniek.

Na de proeven met vier verschillende kleurdekens, koos ook J. de Oezbekistanzijde als deken voor haar meesterstuk :

Zie je hoe geweldig het leer de weefselstructuur tot in detail overneemt? We weten zeker dat de ondergrond van dit werk leer is, maar anders zou ik denken dat………..

Maak jij de zin af?

Word jij ook zo gelukkig van Ecoprinten op Leer Blauw?

Dit bericht werd geplaatst in Botanical Printing, Botanisch printen, creatieve workshop, EcoPrint, Ecoprint inspiratie, EcoPrint Inspiration, ecoprint kleur, Ecoprint Leer, EcoPrint on Leather, EcoPrint op Leer, EcoPrinten, Natural dye, natuurlijke materialen, natuurlijke uitstraling, plantaardig verven, Uncategorized, workshop Ecoprinten en getagd met , , , , , , , , , , . Maak de permalink favoriet.

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.